Vairuotojų meistriškumo varžybos

„Vilniaus viešasis transportas“ nuo 2001 metų organizuoja jau tradicija tapusias profesinio meistriškumo varžybas, kurių pagrindinis tikslas – suburti vairuotojus bei įmonės darbuotojus, kartu pasidalinti gerosiomis patirtimis ir pasidžiaugti savo profesiniais įgūdžiais.

Šventės metu atliekamos užduotys, patikrinančios dalyvių vairavimo įgūdžius, pavyzdžiui, šoninio ir atbulinio parkavimo, figūrinio vairavimo bei žiedinio važiavimo rungtys, taip pat įvertinamos Kelių eismo taisyklių (KET) ir Keleivių aptarnavimo standarto žinios. Šventėje kviečiami dalyvauti ne tik bendrovės darbuotojai, bet ir kiti vėžėjai, šeimos nariai bei transporto entuziastai, o geriausiai pasirodę asmenys užsitarnauja meistriškiausių vairuotojų titulus.

Visgi, nors renginio metu ir siekiama rekordų, o laimėtojai yra ypatingai pagerbiami, už tai kur kas svarbiau yra jauki ir draugiška atmosfera, kurioje ir nauji vairuotojai, ir senbuviai gali jaustis pripažinti bei įvertinti.

Renginio metu taip pat svarbus akcentas tenka komandos formavimui bei bendruomenės kūrimui. Tai puiki proga susipažinti su savo kolegomis, svečiais ir smagiai praleisti pusdienį. Dalyviai visos šventės metu gali ne tik stebėti varžybas, bet ir atlikti papildomas užduotis, pramogauti ir jaukiai pasidžiaugti vasara.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Visi darbo skelbimai